Про PassBus

 Про компанію

Компанія «PassBus» – є одним з лідерів автобусних перевезень в Україні, яка успішно працює на ринку вже 16 років. Всі ці роки ми надавали якісне обслуговування нашим клієнтам і має незаплямовану репутацію і велику базу постійних клієнтів, якими дуже цінуємо.

У компанії працює високо-кваліфікований персонал: менеджери, фінансисти, водія, які вже довгі роки обсуговується пасажирські перевезення і здатне в найкоротші терміни надати необхідну інформацію та оперативно відреагувати на можливі непередбачені обставини.

Наш транспорт є одним з кращих в місті Києві, проходить постійне сервісне обслуговування і міститься в ідеальній чистоті.

Власний автопарк компанії налічує 35 великих туристичних автобусів, автобусів 30-35 місць, мікроавтобусів і легкових автомобілів різних категорій і рівня комфорту.

Ми надаємо транспорт VIP класу, згідно побажань клієнта.

 Відгуки

 Наш досвід

За 16 років ми надавали послуги величезній кількості підприємств і частим клієнтам.
Тільки за останні 2 роки, крім великої кількості інших замовлень, ми обслуговувати такі відомі заходи як Євробачення 2017, координуючи подачу транспорту на всі дні заходу під час, в потрібний час і місце. За що отримали лист подяки від організаторів.

Ми брали участь в обслуговуванні Фіналу Ліги Чемпіонів 2018 у Києві, також в транспортуванні команд в інших матчів Ліги Чемпіонів в цьому році.

Ми забезпечили транспортом проведення міжнародної конференції YES 2018.

Рівень наших послуг оцінили багато зірок телебачення та естради, які є нашими постійним клієнтами.

 Ліцензія

Фотогалерея

  • Оренда автобуса
  • PassBus